Top کیش Secrets

بنابراین اگر قصد سفر به کیش را دارید، تور هوایی کیش گزینه منطقی و مناسبی خواهد بود.

البته شما آزادید از هر جاذبه‌ای بازدید کنید و هر زمان خواستید به ساحل یا خرید بروید و هر گاه خواستید هم با گروه همراه شوید. تورهای کیش به دو صورت برگزار می‌شوند که در ادامه هر کدام را مبسوط توضیح می‌دهیم.

این جزیره از دیرباز متعلق به ایران بوده تا جاییکه همواره در کتابهای تاریخی به وسیله مورخان و نیز شاعران از آن یاد شده است.از جمله این شاعران سعدی است که در اشعار خود از کیش نام برده است.کیش از زمان هخامنشیان تحت کنترل و سلطع ایران است و پس از آن در زمان سلجوقیان پیشرفت کرد و به قطب بزرگ تجاری خلیج فارس تبدیل شد.

به جهت سهولت کار با نقشه و دسترسی راحت تر شما در قسمت پایین صفحه لیست تمامی مکان های مهم جزیره کیش به صورت تفکیک شده قرار دارد، که شما می توانید با لمس و یا کلیک بر روی هر یک سریعا به بخش دلخواه خود بر روی نقشه هدایت و سپس اقدام به مسیریابی با مکان فعلی خود نمایید.

سال= را بررسی کنید (کمک)

تور کیش ارزان را با انتخاب ایرلاین‌های کمتر معروف هم می‌توانید تهیه کنید. اگر به نام ایرلاین‌ها دقت کنید، آنهایی که ناشناخته‌تر هستند با قیمت کمتری ارائه شده‌اند تا ایرلاین‌های معروف و شناخته شده.

از طاووس‌های زیبای هندی گرفته تا توکان‌های آمازونی همه و همه در مجموعه‌ای بسیار دیدنی در کنار هم قابل رویت می‌باشند. شما این امکان را دارید تا این پرندگان جذاب را در خارج از قفس و در مکانی که سقف آن دارای ارتفاع زیادی بوده و با تور پوشیده شده است و در آن پرندگان می‌توانند به راحتی پرواز کنند نیز دیدن کنید.

اگر به کیش سفر کنید، جای دیدنی کم نمی‌آورید! چند نمونه از این دیدنی‌ها را با هم مرور می‌کنیم: کشتی یونانی

علاوه بر تمام تفریحات آبی ذکر شده، تفریحات دیگری مانند اسکی روی آب، فلای بورد، پدل برد، کایت بردینگ، قایق سواری و تم پارک آبی اوشن نیز وجود دارد که مسافران می‌توانند از هریک از آنها لذت ببرند.

امّا پیشنهاد می‌کنیم حتما پیش از انتخاب تور زمینی کیش، اطلاعات کافی از مبدأ تور به دست آورید و توانایی خودتان را اطلاعات بیشتر درباره کیش برای گذراندن مسیر طولانی سفر، بسنجید.

قابل ذکر است که موقعیت مکانی مابقی بخش های جزیره نیز بر روی نقشه قرار گرفته است.

بر پایه سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵ جمعیت جزیره کیش برابر با ۳۹٬۸۵۳ نفر بوده‌است[۱۳] که عمدتاً در شهر کیش ساکن هستند.

کیش در خلیج فارس در ۱۹ کیلومتری از سرزمین اصلی ایران واقع شده‌است و با شکلی تقریباً بیضوی، دارای مساحت ۹۱ کیلومتر مربع و محیطی ۴۰ کیلومتری است. در امتداد ساحل کیش صخره‌های مرجانی و جزایر کوچک فراوانی قرار دارند. این جزیره در امتداد خط ساحلی ۱۳۵۹ کیلومتری ایران در شمال خلیج فارس و در یک‌چهارم اول ورودی هرمز به خلیج فارس قرار دارد.

برای سفر به کیش راه‌های متنوعی وجود دارد که مسافران این جزیره می‌توانند توسط هر یک از این راه‌ها خود را به جزیره کیش برسانند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *